Вівторок, 21 березня 2017 14:09

Проект "Uman Travel"

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Увага! Увага! Увага!

За ініціативи уманської журналістки і активної уманчанки Юлія Похолюк відділ туризму Уманської міської ради розпочав новий і цікавий проект "Uman Travel", який націлений на популяризацію Умані в Україні.

Учасникам проекту ми пропонуємо 3 дні незабутнього відпочинку в Умані. Цікаві екскурсії, тренінги та майстер-класи, поселення в кращих готелях міста та насичена розважальна програма – чекають на учасників проекту з 27 по 29 квітня.

До участі запрошуються: журналісти, громадські діячі та творчі особистості з різних областей України, що мають зв’язки з ЗМІ свого міста, віком від 18 до 35 років.

Організатори забезпечують проживання, харчування та роздаткові матеріали.

Для участі в проекті заповнюй анкету за посиланням: 
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScyjIOe6tXrFRYsXB…/viewform

Дедлайн подачі заявок 10 квітня.

Імена 12-ти учасників проекту будуть повідомленні 16 квітня.

ВАЖЛИВО!

Умова участі: по завершенню проекту протягом 2 тижнів ви маєте розмістити матеріал про Умань на сайті вашого міста!

Джерело: https://www.facebook.com/umantourism/?fref=ts 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Організатори запрошують активних, креативних, привітних та комунікабельних людей  стати волонтером на заході «Дні європейської спадщини 2016», який відбудеться в Умані  24-25 вересня 2016р. Ви  можете вже сьогодні приєднатись до команди організаторів та проявити свої організаційні навики у формуванні та наповненні програми заходу; стати волонтером-координатором під час цікавих екскурсій у закритих або маловідомих місцях Умані, а якщо Ви вважаєте себе добрим фото- чи відеооператором – долучитись для фото- та відеозйомки екскурсій під час заходу!

Щоб стати волонтером, потрібно написати листа на електронну пошту:  ehduman2016@gmail.com Вказати ім'я , вік, рід зайнять та вид діяльності, яким Ви хотіли б займатися.

Заявки приймаються до 16 вересня 2016р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міський голова Олександр Цебрій  сьогодні відстоює право Умані на утворення медичного госпітального округу на базі міської лікарні. Це одна з ключових умов майбутньої децентралізації. Олександр Цебрій: "Проводжу постійні зустрічі з високопосадовцями, відстоюючи право Уманської міської територіальної громади на якісне медичне обслуговування. В результаті - є договір на придбання нового флюорографа для Уманської міської лікарні на умовах співфінансування  з міського бюджету в розмірі 25 % й обласного бюджету - 75 %. Зараз направили лист на Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана щодо передачі Умані унікального діагностично- лікувального апарата для серцево-судинної системи - ангіографа. 70 % пацієнтів, які вчасно були обстежені і проліковані на цьому апараті, уникли інфаркту та інсульту. А для Умані це сьогодні одна з найгостріших медичних проблем".

        Продовжується ремонт та переоснащення міської дитячої лікарні, в якій вже багато років поспіль не проводилося серйозних робіт. В минулому році капітально, на 1,1 млн. грн., відремонтували клініко- діагностичну лабораторію, а у липні на сесії міської ради було виділено понад 400 тис. грн. на придбання необхідного обладнання та меблів для цього відділення. Контрольний термін відкриття оновленого відділення - День міста. Та окрім коштів з міського, обласного і державного бюджетів, міський голова вдало залучає благодійників і меценатів. Підключаються до справи і міста-побратими.

 

         У місті сьогодні повністю відсутня заборгованість із виплати заробітної плати медикам, всі передбачені міським бюджетом виплати здійснюються, тобто свої зобов’язання перед меди- циною міська громада і влада виконують. Є й певні зміни, які дають надію на покращення ситуації. Так, вже створено Центр первинної медико- санітарної допомоги на базі Уманської поліклініки по вул. Шевченка, 50 та закуплено ряд необхідного обладнання. 

Понеділок, 06 червня 2016 19:05

24 сторінки корисної інформації

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА пропонує актуальну добірку грантів і конкурсів для громадських організацій, активістів, місцевого самоуправління, ініціативних груп на червень 2016 року. Бюлетень містить короткий опис програми та активне посилання на першоджерело. СКАЧАТИ БЮЛЕТЕНЬ

Понеділок, 16 травня 2016 19:02

Музеї Умані запрошують на гостини!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

18 травня - Міжнародний день музеїв.

Уманський краєзнавчий музей (вул. Незалежності (Ж. Революції), 31) та його відділи:

Музей-квартира Н.В. Суровцової (вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 8а)

Музей культури та побуту Уманщини (пров. Любові (Смідовича), 6)

запрошують у цей день БЕЗКОШТОВНО

поринути в історію Уманщини від найдавніших часів до сьогодення, згадати традиції нашого народу, здійснити подорож у часі.

 

Музеї міста чекають на відвідувачів з 10.00 до 16.00.

Сторінка 1 із 2

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top