Вівторок, 21 березня 2017 14:09

Проект "Uman Travel"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Увага! Увага! Увага!

За ініціативи уманської журналістки і активної уманчанки Юлія Похолюк відділ туризму Уманської міської ради розпочав новий і цікавий проект "Uman Travel", який націлений на популяризацію Умані в Україні.

Учасникам проекту ми пропонуємо 3 дні незабутнього відпочинку в Умані. Цікаві екскурсії, тренінги та майстер-класи, поселення в кращих готелях міста та насичена розважальна програма – чекають на учасників проекту з 27 по 29 квітня.

До участі запрошуються: журналісти, громадські діячі та творчі особистості з різних областей України, що мають зв’язки з ЗМІ свого міста, віком від 18 до 35 років.

Організатори забезпечують проживання, харчування та роздаткові матеріали.

Для участі в проекті заповнюй анкету за посиланням: 
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScyjIOe6tXrFRYsXB…/viewform

Дедлайн подачі заявок 10 квітня.

Імена 12-ти учасників проекту будуть повідомленні 16 квітня.

ВАЖЛИВО!

Умова участі: по завершенню проекту протягом 2 тижнів ви маєте розмістити матеріал про Умань на сайті вашого міста!

Джерело: https://www.facebook.com/umantourism/?fref=ts 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Організатори запрошують активних, креативних, привітних та комунікабельних людей  стати волонтером на заході «Дні європейської спадщини 2016», який відбудеться в Умані  24-25 вересня 2016р. Ви  можете вже сьогодні приєднатись до команди організаторів та проявити свої організаційні навики у формуванні та наповненні програми заходу; стати волонтером-координатором під час цікавих екскурсій у закритих або маловідомих місцях Умані, а якщо Ви вважаєте себе добрим фото- чи відеооператором – долучитись для фото- та відеозйомки екскурсій під час заходу!

Щоб стати волонтером, потрібно написати листа на електронну пошту:  ehduman2016@gmail.com Вказати ім'я , вік, рід зайнять та вид діяльності, яким Ви хотіли б займатися.

Заявки приймаються до 16 вересня 2016р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міський голова Олександр Цебрій  сьогодні відстоює право Умані на утворення медичного госпітального округу на базі міської лікарні. Це одна з ключових умов майбутньої децентралізації. Олександр Цебрій: "Проводжу постійні зустрічі з високопосадовцями, відстоюючи право Уманської міської територіальної громади на якісне медичне обслуговування. В результаті - є договір на придбання нового флюорографа для Уманської міської лікарні на умовах співфінансування  з міського бюджету в розмірі 25 % й обласного бюджету - 75 %. Зараз направили лист на Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана щодо передачі Умані унікального діагностично- лікувального апарата для серцево-судинної системи - ангіографа. 70 % пацієнтів, які вчасно були обстежені і проліковані на цьому апараті, уникли інфаркту та інсульту. А для Умані це сьогодні одна з найгостріших медичних проблем".

        Продовжується ремонт та переоснащення міської дитячої лікарні, в якій вже багато років поспіль не проводилося серйозних робіт. В минулому році капітально, на 1,1 млн. грн., відремонтували клініко- діагностичну лабораторію, а у липні на сесії міської ради було виділено понад 400 тис. грн. на придбання необхідного обладнання та меблів для цього відділення. Контрольний термін відкриття оновленого відділення - День міста. Та окрім коштів з міського, обласного і державного бюджетів, міський голова вдало залучає благодійників і меценатів. Підключаються до справи і міста-побратими.

 

         У місті сьогодні повністю відсутня заборгованість із виплати заробітної плати медикам, всі передбачені міським бюджетом виплати здійснюються, тобто свої зобов’язання перед меди- циною міська громада і влада виконують. Є й певні зміни, які дають надію на покращення ситуації. Так, вже створено Центр первинної медико- санітарної допомоги на базі Уманської поліклініки по вул. Шевченка, 50 та закуплено ряд необхідного обладнання. 

Понеділок, 06 червня 2016 19:05

24 сторінки корисної інформації

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА пропонує актуальну добірку грантів і конкурсів для громадських організацій, активістів, місцевого самоуправління, ініціативних груп на червень 2016 року. Бюлетень містить короткий опис програми та активне посилання на першоджерело. СКАЧАТИ БЮЛЕТЕНЬ

Понеділок, 16 травня 2016 19:02

Музеї Умані запрошують на гостини!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

18 травня - Міжнародний день музеїв.

Уманський краєзнавчий музей (вул. Незалежності (Ж. Революції), 31) та його відділи:

Музей-квартира Н.В. Суровцової (вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 8а)

Музей культури та побуту Уманщини (пров. Любові (Смідовича), 6)

запрошують у цей день БЕЗКОШТОВНО

поринути в історію Уманщини від найдавніших часів до сьогодення, згадати традиції нашого народу, здійснити подорож у часі.

 

Музеї міста чекають на відвідувачів з 10.00 до 16.00.

Сторінка 1 із 2
Back to Top