Фільтрувати матеріали за датою: вересня 2016

30 вересня - 2 жовтня уманчани святкуватимуть 400-річчя першої писемної згадки про Умань.

З програмою святкових заходів можна ознайомитися на офіційному  сайті міської ради

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

Опубліковано в Новини

Умови участі у заходах Днів європейської спадщини в Умані

Графік екскурсій оприлюднено на офіційному сайті Уманської міської ради

Участь в екскурсіях безкоштовна, але необхідна попередня реєстрація.

Для реєстрації необхідно надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку на участь, де обов’язково вказати:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- вік;

- контактний телефон, e-mail;

- місто (якщо ви не з Умані);

- екскурсія, яку обрали,

- час проведення екскурсії.

Поспішайте зареєструватися, адже кількість учасників обмежена.

Довідки за телефоном 3-89-72.

Опубліковано в Новини
Вівторок, 13 вересня 2016 18:02

Офіційний логотип Умані

Умань має офіційний логотип і слоган

Опис логотипу.

Логотип Умані складається із зображення стилізованих секторів різного кольору, які між собою утворюють першу літеру назви міста Умань та символізують наступне:

Помаранчевий сектор – символізує козака зі списом, що відомий як герб міста протягом 200 років. Озброєний лицар є символом захисту краю, міста від ворогів. Він промовляє про славне козацьке минуле Умані.

Синій сектор – символізує національний дендрологічний парк „Софіївка” – одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст., відомий як туристична перлина Умані. Визначною пам'яткою парку є фонтан "Змія".

Зелений сектор – символізує природу і молодість; він – «міст» між двома протилежними кольорами веселкового спектру - гарячим помаранчевим і холодним синім. А тому виступає кольором надії на злагоду, мир і спокій.

 

Тепер це вже офіційні логотип і слоган, які будуть широко використовуватись під час святкування дня міста та на суверній продукції.

Опубліковано в Новини
Четвер, 01 вересня 2016 18:29

Відзнаки Президента України

За вагомі трудові здобутки і професіоналізм відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» нагороджено головного лікаря Уманської станції швидкої допомоги Сергія Гурбича, соціального працівника Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Тамару Дмітрову та голову правління благодійної організації «Серце друга» Яніну Тиховську. Відзнаки уманчанам вручили заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко і міський голова Умані Олександр Цебрій. Напередодні, 24 серпня голова ОДА Юрій Ткаченко в Черкасах вручив таку відзнаку учаснику бойових дій в АТО Максиму Вакулику.  «Надзвичайно приємно, що уманчан відзначили серед найкращих фахівців медичної галузі, соціальної сфери і громадської діяльності. Своєю працею вони показують приклад іншим», - підкреслив Олександр Цебрій. Як зазначив Сергій Овчаренко, Уманщина отримала найбільшу кількість відзнак Президента України по Черкаській області.

 

 

Опубліковано в Новини
Back to Top