Понеділок, 23 липня 2018 12:48

БЛАГОДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

«Допомагаємо людям і реалізовуємо ініціативи, спрямовані на вирішення соціальних проблем» - під таким гаслом зустрів недавно триріччя свого створення Фонд родини Нечитайло. Торік при допомозі цієї благодійної організації та її керівника Вікторії Миколаюк в нашій області було реалізовано партнерський проект «Соціальні перевезення Черкащини», завдяки якому наше місто отримало спеціально обладнаний сучасний автомобіль з підйомною платформою вартістю 1,2 млн. грн. для перевезень осіб з інвалідністю.Під час недавньої зустрічі з керівником Фонду міський голова Олександр Цебрій подякував за підтримку та вагому участь у надважливій справі з вирішення соціальних проблем. Зі свого боку Уманська міська рада виконала партнерськізобов’язання та виділила кошти для виготовлення реєстраційних документів на автомобіль, сплатила податки у розмірі 60 тис.грн.

Крім того, до штату відділення соціальної допомоги вдома Центру соціальних послуг було додатково введено посади диспетчера, водія та соціальних робітників. Той факт,що за час реалізації проекту майже 2 тисячі осіб вже скористались послугою «Соціальні перевезення

Черкащини», свідчить про її актуальність. А також про необхідність реалізації другого етапу вищеназваного проекту, про що вели мову очільник міста і керівник благодійної організації під час зустрічі. Завдяки благодійній ініціативі та спільному фінансуванню до кінця року для потреб Умані буде закуплено і обладнано усім необхідним ще один спеціалізований автомобіль.

Наше місто одним з перших було рекомендовано благодійній організації «Фонд Родини Нечитайло» для тісної співпраці. І досвід партнерства підтверджує правильність цього вибору.

Прочитано 204 разів Останнє редагування Понеділок, 23 липня 2018 12:58
Back to Top