Понеділок, 23 липня 2018 12:48

БЛАГОДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

«Допомагаємо людям і реалізовуємо ініціативи, спрямовані на вирішення соціальних проблем» - під таким гаслом зустрів недавно триріччя свого створення Фонд родини Нечитайло. Торік при допомозі цієї благодійної організації та її керівника Вікторії Миколаюк в нашій області було реалізовано партнерський проект «Соціальні перевезення Черкащини», завдяки якому наше місто отримало спеціально обладнаний сучасний автомобіль з підйомною платформою вартістю 1,2 млн. грн. для перевезень осіб з інвалідністю.Під час недавньої зустрічі з керівником Фонду міський голова Олександр Цебрій подякував за підтримку та вагому участь у надважливій справі з вирішення соціальних проблем. Зі свого боку Уманська міська рада виконала партнерськізобов’язання та виділила кошти для виготовлення реєстраційних документів на автомобіль, сплатила податки у розмірі 60 тис.грн.

Крім того, до штату відділення соціальної допомоги вдома Центру соціальних послуг було додатково введено посади диспетчера, водія та соціальних робітників. Той факт,що за час реалізації проекту майже 2 тисячі осіб вже скористались послугою «Соціальні перевезення

Черкащини», свідчить про її актуальність. А також про необхідність реалізації другого етапу вищеназваного проекту, про що вели мову очільник міста і керівник благодійної організації під час зустрічі. Завдяки благодійній ініціативі та спільному фінансуванню до кінця року для потреб Умані буде закуплено і обладнано усім необхідним ще один спеціалізований автомобіль.

Наше місто одним з перших було рекомендовано благодійній організації «Фонд Родини Нечитайло» для тісної співпраці. І досвід партнерства підтверджує правильність цього вибору.

Прочитано 232 разів Останнє редагування Понеділок, 23 липня 2018 12:58

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top