Понеділок, 23 липня 2018 12:42

ДОРОЖНІ «КРЕСЛЕННЯ» ВИКОНУЮТЬ УНОЧІ Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Загальноприйнятої європейської практики «розписування» доріг у нічний час, що дозволяє мінімізувати незручності як для учасників дорожнього руху, так і для виконавців робіт,дотримуються комунальники. До того ж, за відсутності транспорту фарба встигає якісно висохнути на вистиглому без сонця покритті.

З 15 липня в Умані почали оновлювати дорожню «геометрію». На послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки місто виділило понад 600 тисяч гривень. Шляхом відкритих торгів обирали підрядника, яким виявилося підприємство «Дорсервіс Україна».

Як зазначає замовник – міський відділ житлово-комунального господарства, підрядник планує виконати на дорогах вузьку суцільну та переривчасту лінії, акцентувати місця зупинки транспортних засобів – стоп-лінія та місця, де водій зобов’язаний поступитися дорогою, а також накреслити стрілки, які показують дозволені на перехресті напрямки руху. Перед навчальними закладами виконуються написи «СТОП» та «УВАГА! ДІТИ» і, звісно ж, традиційні «зебри». У місцях з підвищеною вірогідністю виникнення дорожньо-транспортних пригод вони позначаються білим та червоним кольорами. Торік у місті започаткували подібну практику і зробили висновок, що біло-червоні переходи краще сприймаються учасниками руху.

До 1 серпня вся дорожня мережа міста повинна бути розкреслена поновому.

Прочитано 174 разів
Back to Top