Понеділок, 23 липня 2018 12:42

ДОРОЖНІ «КРЕСЛЕННЯ» ВИКОНУЮТЬ УНОЧІ Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Загальноприйнятої європейської практики «розписування» доріг у нічний час, що дозволяє мінімізувати незручності як для учасників дорожнього руху, так і для виконавців робіт,дотримуються комунальники. До того ж, за відсутності транспорту фарба встигає якісно висохнути на вистиглому без сонця покритті.

З 15 липня в Умані почали оновлювати дорожню «геометрію». На послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки місто виділило понад 600 тисяч гривень. Шляхом відкритих торгів обирали підрядника, яким виявилося підприємство «Дорсервіс Україна».

Як зазначає замовник – міський відділ житлово-комунального господарства, підрядник планує виконати на дорогах вузьку суцільну та переривчасту лінії, акцентувати місця зупинки транспортних засобів – стоп-лінія та місця, де водій зобов’язаний поступитися дорогою, а також накреслити стрілки, які показують дозволені на перехресті напрямки руху. Перед навчальними закладами виконуються написи «СТОП» та «УВАГА! ДІТИ» і, звісно ж, традиційні «зебри». У місцях з підвищеною вірогідністю виникнення дорожньо-транспортних пригод вони позначаються білим та червоним кольорами. Торік у місті започаткували подібну практику і зробили висновок, що біло-червоні переходи краще сприймаються учасниками руху.

До 1 серпня вся дорожня мережа міста повинна бути розкреслена поновому.

Прочитано 203 разів

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top