Понеділок, 23 липня 2018 07:54

НОВИЙ ДАХ У «ВИШЕНЬЦІ»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

- Діти граються, а навколо миски з водою. Звичною стала така картина у багатьох групах, - пригадує багаторічну епопею з дірявим дахом дошкільного закладу комбінованого типу №30 голова його батьківського комітету Ірина Шибінська. – Вихователіз батьками пробували не раз самотужки полатати покрівлю, та користі мало: в одному місці дірку закрили – в іншому потекло.

І не дивно, адже ремонтні роботи в цьому закладі, який знаходиться по вул. Івана Гонти, 14,не проводилися майже два десятиріччя. І нарешті цього літа, даруйте за каламбур, крига скресла.Нещодавно ПП «Уманьрембуд 2»,визначений переможцем за результатами проведеної тендерної процедури, розпочав реконструкцію покрівлі на шатрову. Коштів вона вартує чималих – понад 4 мільйони гривень. Саме над тим,як викроїти таку значну суму з куцого міського бюджету, довго ламали голови міські депутати на чолі з мером Олександром Цебрієм.А батьки наполегливо продовжували звертатись до представників влади, підтверджуючи скарги красномовними фотокадрами з музичної зали, з кімнат,де перебувають різні групи. Неприємні картини ілюстрували, як чергова злива зводить нанівець усі старання колективу та батьків по створенню комфорту для майже 300 вихованців «Вишеньки».

- На початку нинішньої весни нашому садку виповнилося 40 років, - розповідає в.о. завідувача закладом Інна Кравченко. – Зних останніх п’ять справи з дахом ускладнились далі нікуди. Всі нашісамостійні зусилля давали тільки тимчасовий результат, у групах почали з’являтися сирість і цвіль.Придбані батьками в одній з груп нові ліжечка, паркет у музичній залі, інші обновки та ремонти – все піддавалося ризику псування, могло вціліти, що називається, до першого дощу.

Після проходження всіх визначених законом процедур, пов’язаних з правилами використання бюджетних коштів, 15 червня було дано дозвіл на початок будівництва. І хоча це дещо пізніше, ніж попередньо планувалося, керівництво організаціїпідрядника дає запевнення, що діти розпочнуть новий навчальний рік у «Вишеньці» з новим дахом.

Прочитано 215 разів
Back to Top