Понеділок, 23 липня 2018 07:54

НОВИЙ ДАХ У «ВИШЕНЬЦІ»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

- Діти граються, а навколо миски з водою. Звичною стала така картина у багатьох групах, - пригадує багаторічну епопею з дірявим дахом дошкільного закладу комбінованого типу №30 голова його батьківського комітету Ірина Шибінська. – Вихователіз батьками пробували не раз самотужки полатати покрівлю, та користі мало: в одному місці дірку закрили – в іншому потекло.

І не дивно, адже ремонтні роботи в цьому закладі, який знаходиться по вул. Івана Гонти, 14,не проводилися майже два десятиріччя. І нарешті цього літа, даруйте за каламбур, крига скресла.Нещодавно ПП «Уманьрембуд 2»,визначений переможцем за результатами проведеної тендерної процедури, розпочав реконструкцію покрівлі на шатрову. Коштів вона вартує чималих – понад 4 мільйони гривень. Саме над тим,як викроїти таку значну суму з куцого міського бюджету, довго ламали голови міські депутати на чолі з мером Олександром Цебрієм.А батьки наполегливо продовжували звертатись до представників влади, підтверджуючи скарги красномовними фотокадрами з музичної зали, з кімнат,де перебувають різні групи. Неприємні картини ілюстрували, як чергова злива зводить нанівець усі старання колективу та батьків по створенню комфорту для майже 300 вихованців «Вишеньки».

- На початку нинішньої весни нашому садку виповнилося 40 років, - розповідає в.о. завідувача закладом Інна Кравченко. – Зних останніх п’ять справи з дахом ускладнились далі нікуди. Всі нашісамостійні зусилля давали тільки тимчасовий результат, у групах почали з’являтися сирість і цвіль.Придбані батьками в одній з груп нові ліжечка, паркет у музичній залі, інші обновки та ремонти – все піддавалося ризику псування, могло вціліти, що називається, до першого дощу.

Після проходження всіх визначених законом процедур, пов’язаних з правилами використання бюджетних коштів, 15 червня було дано дозвіл на початок будівництва. І хоча це дещо пізніше, ніж попередньо планувалося, керівництво організаціїпідрядника дає запевнення, що діти розпочнуть новий навчальний рік у «Вишеньці» з новим дахом.

Прочитано 252 разів

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top