Понеділок, 23 липня 2018 06:52

ІНТЕРНЕТ - РАДІО – НАШ ДРУГ І РЯТІВНИК!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Не секрет, що сучасна людина живе у стані постійного стресу, а Інтернет-радіо, яке проникло в кожну «щілину» буття, допомагає уникнути агресії і роздратування, відчувати себе повноцінним членом сучасного суспільства.
На думку дослідників, саме он-лайн радіо допомагає людині подолати відчуття внутрішньої пустоти, адже є оптимальним джерелом інформації, музики і відповідно –емоцій. Психологи наполегливо рекомендують людям бути в курсі останніх подій у світі і рідному місті, що створює відчуття дотичності і наповненості життя. А найлегшим, найдешевшим і найдоступнішим способом постійно мати «під рукою» останню інформацію – є Інтернет-радіо, яке можна слухати у будь-якому місці, де є Інтернет і на всіх пристроях: мобільний телефон, смартфон, планшет, smart- годинник, ноутбук чи комп’ютер.
Спробуйте набрати в пошуковику: radio.uman.ua!
Rадіо Умань (radio.uman.ua), це новий «гравець» в
 інформаційному полі, проте, над його створенням і наповненням працюють люди, які давно і захоплено працюють в галузі.В колективі КП «Телекомпанія Умань» зуміли акумулювати власну ініціативу, кошти засновника (Уманська міська рада), розуміння технологій подальшого розвитку галузі, і для задоволення інформаціних потреб громади реалізували новий інформаціний проект на Інтернет-платформі.
Послухайте Rадіо Умань! Це тільки якісна українська музика, щогодини – новини нашого міста і країни, багато цікавих розмов та думок, важлива інформація, знайомі голоси, ніякої «чорнухи»… Все те, що дає змогу почувати себе більш впевнено і комфортно у неконтрольованому вирі інформації.
А ще - Rадіо Умань ви можете не лише слухати цілодобово, в кожному куточку світу, але й створювати його! Адже політика мовника – відкритість і дружелюбність, багатогранність і варіативність, готовність до експериментів і розвиток кращих традицій галузі.
Rадіо Умань – допомагає знати, розуміти і відчувати настрій рідного міста!

Прочитано 192 разів
Back to Top