Понеділок, 23 липня 2018 06:52

ІНТЕРНЕТ - РАДІО – НАШ ДРУГ І РЯТІВНИК!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Не секрет, що сучасна людина живе у стані постійного стресу, а Інтернет-радіо, яке проникло в кожну «щілину» буття, допомагає уникнути агресії і роздратування, відчувати себе повноцінним членом сучасного суспільства.
На думку дослідників, саме он-лайн радіо допомагає людині подолати відчуття внутрішньої пустоти, адже є оптимальним джерелом інформації, музики і відповідно –емоцій. Психологи наполегливо рекомендують людям бути в курсі останніх подій у світі і рідному місті, що створює відчуття дотичності і наповненості життя. А найлегшим, найдешевшим і найдоступнішим способом постійно мати «під рукою» останню інформацію – є Інтернет-радіо, яке можна слухати у будь-якому місці, де є Інтернет і на всіх пристроях: мобільний телефон, смартфон, планшет, smart- годинник, ноутбук чи комп’ютер.
Спробуйте набрати в пошуковику: radio.uman.ua!
Rадіо Умань (radio.uman.ua), це новий «гравець» в
 інформаційному полі, проте, над його створенням і наповненням працюють люди, які давно і захоплено працюють в галузі.В колективі КП «Телекомпанія Умань» зуміли акумулювати власну ініціативу, кошти засновника (Уманська міська рада), розуміння технологій подальшого розвитку галузі, і для задоволення інформаціних потреб громади реалізували новий інформаціний проект на Інтернет-платформі.
Послухайте Rадіо Умань! Це тільки якісна українська музика, щогодини – новини нашого міста і країни, багато цікавих розмов та думок, важлива інформація, знайомі голоси, ніякої «чорнухи»… Все те, що дає змогу почувати себе більш впевнено і комфортно у неконтрольованому вирі інформації.
А ще - Rадіо Умань ви можете не лише слухати цілодобово, в кожному куточку світу, але й створювати його! Адже політика мовника – відкритість і дружелюбність, багатогранність і варіативність, готовність до експериментів і розвиток кращих традицій галузі.
Rадіо Умань – допомагає знати, розуміти і відчувати настрій рідного міста!

Прочитано 245 разів

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top