П'ятниця, 20 липня 2018 12:15

АМБІТНІ ЦІЛІ СФЕРИ ГОСТИННОСТІ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Їх визначив перший туристичний форум, який нещодавно відбувся в Умані. Для всіх присутніх була презентована перша туристична карта Умані з основними екскурсійними локаціями міста.

Всеукраїнське зібрання причетних до туризму фахівців мало на меті налагодити ефективну взаємодію всіх учасників туристичної сфери міста і

країни в цілому, представити новітні інструменти розвитку туризму, перспективи галузі.

На організований відділом туризму Уманської міської ради спільно з благодійним фондом «Uman Tomorrow» форум прибули гості з Києва, Черкас, Одеси, Львова, Тернополя, Рівного,Кам’янця-Подільського, Сум та інших куточків України.

Програма форуму поділялась на дві ключові сесії, перша з яких – «Туристичний потенціал Умані». Тут вели мову про туристичні локації і об'єкти,

які вже існують в місті, про нагальні проблеми, що виникають, та шляхи їх вирішення. Під час другої сесії йшлося про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та привабливих для туристів територій (дестинацій).

Під час форуму відбувались жваві дискусії між учасниками, владою, представниками різних структур і просто активними громадянами. Обговорювали вже зроблене і що потрібно робити в майбутньому для розвитку туристичноїінфраструктури Умані, її привабливості на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Проведені екскурсії наглядно продемонстрували учасникам та гостям потенціал головних туристичних локацій Умані. Форумчани відвідали комплекс фонтанів «Перлина кохання», завітали у район паломництва брацлавських хасидів, побували у «Творчій майстерні діда Панаса і Тараса» та підземеллях Василіанського монастиря, побачили одне з семи чудес України – дендрологічний парк «Софіївка».

– Туристичний форум – це черговий крок популяризаціїнашого міста. Ще два роки тому ми визначили одним з векторів його розвитку саме туристичний шлях. Вже проведена низка чудових фестивалів та конкурсів, а тепер ми зібрали масштабну платформу для обговорень, щоб її учасники могли висловити свою думку «як?», «в який спосіб?» нам і надалі популяризувати наше рідне місто, – зазначив міський голова Олександр Цебрій.

Важко не помітити переваги для уманчан від збільшення потоку туристів. Позитивними наслідками є додаткові фінансові надходження до місцевого бюджету. Торік завдяки впровадженню туристичних цікавинок до Умані завітало на 35 відсотків туристів більше, ніж у 2016 році. Як наслідок, за

рахунок туристичного збору міський бюджет отримав на 27 відсотків більше коштів, ніж за попередні роки.

- Ми запросили на форум успішних фахівців туристичноїгалузі та сфери гостинності. Умані варто очікувати надходження інвестицій та впорядкування готельної бази, прихід до нас великих готельних мереж та створення нових робочих місць для уманчан, – переконаний голова Благодійного фонду «Uman Tomorrow» Олександр Файнін.

Експерти сфери гостинності стверджують, що нині внутрішній туризм захоплює все більшу кількість людей:українці бажають подорожувати Україною. І Умань зробить все від неї залежне, аби у переліку цих маршрутів посісти чільне місце.

Прочитано 223 разів

(С) Рідна Умань

ЗГІДНО ІЗ ПОЛОЖЕННЯМИ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО ТА СУМІЖНІ ПРАВА”, КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОГОДЖЕНЯМ ІЗ ЇХ ВЛАСНИКОМ, АБО ВКАЗУВАННЯМ ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ.

Back to Top