Середа, 18 липня 2018 10:03

В Умані побував Прем’єр Міністр

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Низка об’єктів Умані й прилеглих до міста територій опинилася в полі зору Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана під час його робочого візиту. Оскільки Уряд рішуче взявся за перетворення доведених до плачевного стану українських доріг у сучасні та безпечні для учасників руху магістралі,

Прем’єр перевірив, як виконується ремонт автодороги державного значення М-05 «Київ-Одеса» в адміністративних межах Черкаської області. Там якраз вели так зване фрезерування старого покриття, ліквідовували вибоїни, накладали вирівнюючий шар. «Це не капітальний ремонт, але такого оновлення достатньо, аби забезпечити проїзд автотранспорту», - переконаний Володимир Гройсман. Він пообіцяв, що дорогу «Київ-Одеса» приведуть до прийнятного стану вже до 1 травня.

Матеріал, яким ремонтується одна з найбільш затребуваних автотрас, виготовляє ТОВ «ШРБУ-48» - підприємство міста, що виконує повний обсяг шляхово-будівельних робіт, споруджує автомобільні дороги та магістралі будь-якого рівня складності. Тільки торік завод виготовив 54 тисячі тонн

асфальтобетонної суміші. З технологією її виробництва і ознайомився керівник Уряду та посадові особи, які його супроводжували.

Програма робочого візиту Прем’єра передбачала також відвідання ним «Софіївки». «Місця, в якому хоча б раз у житті побував ледве не кожен українець», – написав Володимир Борисович на своїй фейсбуківській сторінці про уманський славнозвісний парк.

Цього року Уряд знайшов можливість допомогти подальшій розбудові Національного дендрологічного парку, виділивши 75 млн. грн. на реалізацію одразу кількох масштабних проектів. Посприяв виділенню коштів з державного бюджету народний депутат України Антон Яценко. Заплановано реконструкцію кількох частин «Софіївки» загальною площею 12 га. Отож невдовзі тут з’являться водоспад зі штучним озером, українська садиба та навіть японський сад. Крім того,буде зведено необхідні інженерні мережі,встановлено пам’ятники та скульптури.

Все це дозволить не тільки оновити парк,а й внести його до списку світової спадщини ЮНЕСКО, переконаний Володимир Гройсман. Позитивне схвалення Прем’єр міністра отримало прагнення уманської влади повернути в користування містянам території, нині підпорядковані Міністерству оборони. Глава Уряду пообіцяв втрутитися у це питання, щоб частина земель, переданих військовим ще в 70-х роках минулого століття, повернулися до комунальної власності міста. Олександр Цебрій презентував високому гостеві проект можливого ефективного використання цих земельних ділянок: тут планується розміщення сучасного технопарку та промислових потужностей. А це, як відомо, подальший економічний розвиток міста й регіону, нові робочі місця для уманчан, можливість нашій молоді не шукати щастя по закордонах, вкладаючи свої сили у процвітання чужих держав, а працювати на благо свого міста.

Прочитано 72 разів Останнє редагування Середа, 18 липня 2018 11:27
Back to Top