П'ятниця, 16 березня 2018 12:15

Кольпоскоп – подарунок для здоров’я уманчанок

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У стінах жіночої консультації Уманського пологового будинку презентовано сучасний кольпоскоп. Цей медичний апарат призначений здійснювати точну ранню діагностику передракових станів у жінок. Надзвичайно важливе обладнання було закуплено за кошти міського бюджету.

- Стало доброю традицією  відвідувати заклади охорони здоров'я. До вас ми прийшли, як завжди, не з порожніми руками. І я надзвичайно радий повідомити, що сьогодні вручаємо жіночій консультації Уманського пологового будинку кольпоскоп з відеосистемою, який вкрай необхідний для профілактики жіночих захворювань, - повідомив міський голова.

Раділи такому потрібному подарунку і самі лікарі, адже наголошують, що аналогічним обладнанням не кожен обласний центр може похизуватися.

- Від імені пологового будинку, і від жіночої частини населення ми дякуємо міській владі за допомогу, яку отримали в 2017 році, - сказав головний лікар пологового будинку Олег Семенда. І додав: - Низка добрих справ продовжується і в році новому, а отримане сучасне обладнання - яскраве тому підтвердження.  Завдяки цьому апарату зможемо якісно обстежувати наших пацієнток, виявляти захворювання на ранніх стадіях, що дозволить своєчасно його лікувати. До всього, обстеження на кольпоскопі МК-200 з відеосистемою проводитиметься абсолютно безкоштовно.

Ще однією приємною новиною стало повідомлення мера про те, що програма «безкоштовні пологи», яка вже більше восьми місяців діє в Умані, передбачена і на 2018 рік - кошти вже виділені.  Завдяки цій програмі породілля отримує повний пакет безкоштовних медикаментів, жінці достатньо мати уманську реєстрацію. 

Прочитано 348 разів
Back to Top