Вівторок, 02 січня 2018 14:34

У зал на футзал!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Традиційно кожного року в спортивному залі Уманського державного педуніверситету проводиться турнір «SOCCER.BIZ.UA-ліга» з футзалу. Не став винятком і нинішній сезон, який знову зібрав найкращі футзальні колективи не лише Уманщини, а й сусідніх регіонів.

Умань  справедливо вважається футбольним містом: наші команди грають на різного рівня турнірах, і на першість України теж. Проте мало хто знає, що останніми роками шаленої популярності набирає такий вид спорту як футзал. Це спортивна гра з розряду командних. По суті, це той же класичний футбол. Єдина і ключова відмінність у тому, що гравці «ганяють» м’яч не по зеленому газону футбольного поля, а на твердому паркеті в закритому приміщенні.

 Саме з метою популяризації футзалу,  як одного із різновидів футболу та здорового способу життя, для залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом у нашому місті проводиться турнір «SOCCER.BIZ.UA-ліга» з футзалу,  партнерами якого є ТМ «Кривоозерська»  та ТМ «Joma Україна». 

Цьогоріч сезон стартував 3 грудня, а  за звання найкращого  змагаються  дванадцять спортивних колективів Уманщини та наші сусіди. Ігри проходять щонеділі (окрім 31 грудня та 7 січня) з  10-ї години. 

Футзал, як і великий футбол, - видовищна та захоплююча гра, що об'єднує любителів спорту. Зіграні командами три тури були сповнені емоцій та несподіванок: аутсайдери відбирали очки у фаворитів, результати матчів вирішувались на останніх секундах, а найприємніше те, що ігри відвідує велика кількість вболівальників. 

Цьогоріч сезон надзвичайно цікавий, навіть найдосвідченіші футбольні аналітики з певною обережністю ставляться до прогнозування не те що переможця, а навіть  призерів. Зауважимо, що слідкувати за результатами змагання можна на сайті: http://umanfootball.com.ua/, який є інформаційним партнером турніру.

 

Організатори турніру:

soccer.biz.ua/

Партнери турніру:

1 http://krivoozerska.ua/uk/

2 joma Україна:

http://joma.live/  

https://joma-kids.com.ua/

 

Влас. інф.

Прочитано 311 разів Останнє редагування Вівторок, 02 січня 2018 14:39
Back to Top