Вівторок, 02 січня 2018 14:02

Гарна прелюдія новорічних свят

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

- Невже й справді електродуховка? Я навіть не сподівалася… - не приховує приємного подивування одна з доньок загиблого на Донбасі Євгена Сивкова, приймаючи подарунок від команди уманського мера, яка виконувала почесну місію посланців Святого Миколая. Аня розповідає гостям, що любить займатися випічкою, обіцяє невдовзі пригостити смаколиками міського голову і його однодумців. Адже завдяки їхній турботі тепер має таку надійну помічницю!

Ян Кумановський, отримавши від гостей подарунки, відразу перевіряє настільну лампу в роботі – річ, потрібна для підготовки шкільних домашніх завдань. Син Ігоря Шлямара Олександр задоволений новим зимовим взуттям, подарувати яке просив  Святого Миколая. А 6-річний Артемко Ніженський ледве дочекався вертольота на радіоуправлінні. Разом з міським головою Олександром Цебрієм запустили цікаву іграшку у перший політ.

А 19-річна донька загиблого під Дебальцевим Анатолія Слонського зараз перебуває в Києві, тому подарунок для Олени отримала мама Оксана Миколаївна.

До дітей, у яких від їхніх героїчних батьків залишилися лише світлини, нагороди та спогади, завітали з подарунками уманський мер та його партнери-однодумці депутат Олександр Штангей, підприємці Сергій Бебешко і Ярослав Семченко (на фото).

- Завжди з особливим почуттям відвідуємо родини загиблих на Донбасі уманчан. Дуже важливо, щоб діти наших захисників ніколи не відчули байдужості суспільства. І цього разу нам вдалося виконати прохання кожної дитини, - задоволений результатом  святкових візитів мер Умані.

- Нас переповнюють емоції, бо бачимо стільки дитячих усмішок. Діти – це майбутнє держави. Це все! Хай життя їхнє буде, як сьогоднішній день – щасливе і радісне, - додає Олександр Штангей.

 

Назви іспанських провінцій Аліканте й Таррагона давно на вустах наших волонтерів і родин українських воїнів. Адже там мешкають друзі-українці, які не забувають про наші потреби. А надто ж про дитячі мрії в новорічні свята! Ось і напередодні Миколаєвого дня з Іспанії надійшли подарунки для діток загиблих Героїв, повідомляє голова волонтерської організації «Разом» Світлана Скляренко. 

 

Приємні емоції й радісні усмішки на дитячих обличчях залишило свято, створене турботами й зусиллями багатьох дорослих. У цьому переліку, крім міського голови Олександра Цебрія, уманські благодійники Сергій Бебешко, Микола Гордій, Олександр Ковальчук, Павло Кононенко, Наум Лазебник, Володимир Лаута, Юрій Лисак, Валентин Нікогда, Микола Поліщук, Ярослав Семченко, Ігор Слонь,  Ігор Сокур, Анатолій Сторожук, Петро Цюрко, Олександр Штангей. А також керівники: «Фудком» та мережі магазинів «АТБ» і «Фуршет».

Прочитано 243 разів
Back to Top