ПАУЕРЛІФТИНГ ЛЮБИТЬ СИЛЬНИХ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Переступивши два роки тому поріг розважально-спортивного комплексу «Амарант», Наталія Сокуренко і в мріях не наважувалась стати членом збірної України з пауерліфтингу. «Прийшла  підшліфувати власну фігуру», - пригадує спортсменка своє перше знайомство з тренером Олександром Дробілком.

Наталія – випускниця уманського педуніверситету, керівник хореографічного колективу «Барви», що при Будинку культури у Христинівці, в «Амаранті» веде групу з крос-фіту. Нещодавно вона стала переможницею серед жінок в категорії до 60 кг на змаганнях з кубка Європи GPA-IPO з пауерліфтингу, що проходив у Києві. Результат уманчанки  в абсолютному заліку за сумою силового триборства - 360кг. І вона зарахована до національної збірної!

Рекордсменом під час турніру став ще один посланець нашого міста – 17-річний Олесь Петренко, студент Національного університету садівництва. Молодий спортсмен посів перше місце з пауерліфтингу серед юнаків 16-17 років з сумою 470 кг.

Є чим пишатися наставнику команди Олександрові Дробілку! Та й сам «граючий» тренер показав гарний результат - друге місце в категорії  М1 зі станової тяги з результатом 210 кг.

Взагалі ж наше місто на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів. Високого результату досягнув Сергій Плотніков: серед юніорів він виявився найсильнішим у змаганнях з пауерліфтингу (серед чоловіків був другим), станової тяги та жиму лежачи.

Перше місце серед учасників до 15 років у пауерліфтингу – теж за уманчанином Олександром Білозором.