Вівторок, 28 листопада 2017 11:43

ЛІКАРІ: ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У попередньому випуску газети ми розпочали заочне знайомство з лікарями  Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, а саме з фахівцями амбулаторії №2. І продовжимо в цьому ж напрямку, та спершу при допомозі головного лікаря Центру Миколи Васильчука уточнимо деякі важливі моменти стосовно самих підрозділів.

 

- Загалом у нашому Центрі функціонує шість амбулаторій, три з яких розташовані за адресою вул. Шевченка, 50 (перша, друга та третя). Тут працюють переважно лікарі-терапевти, сімейні лікарі та лікарі підліткового кабінету. Вул. Незалежності, 57 - адреса четвертої амбулаторії. В цьому підрозділі працюють лікарі загальної практики. П'ята та  шоста розташовані за адресою вул. Шевченка, 2 - тут надають допомогу дітям та підліткам. Відзначу, що уже затверджений проект реконструкції амбулаторії №4. Розробляється проектна документація будівництва ще одного підрозділу в житловому районі міста Лиса гора. 

Кількість амбулаторій задовольняє потреби міста, проте ми зіткнулися з куди більшою проблемою - дефіцитом кадрів. За останні два роки жоден молодий лікар не поповнив наші ряди, хоча можемо прийняти на роботу відразу десять працівників. Звичайно, фахівців потрібно чимось зацікавити, наприклад, житлом. Це не якась забаганка - це  вітчизняна і світова практика. 

Проливши світло на особливості структури міського центру первинної медико-санітарної допомоги, продовжуємо заочне знайомство з його фахівцями, а саме з лікарями амбулаторії №3, завідувачем якого є Ольга Олександрівна Кудіна. 

Ольга Олександрівна  Кудіна Лікар-терапевт вищої категорії, завідувач амбулаторії. Закінчила Київський медичний інститут за фахом «лікувальна справа». З 1976 року працює в КЗ «Уманська міська лікарня». За плечима 40 років стажу. 

Микола Іванович Васильчук В 1994 році закінчив Вінницький медичний інститут за фахом «лікувальна справа». Працював лікарем-терапевтом, а з 2006 року здобув спеціалізацію лікаря загальної практики - сімейної медицини. Лікар вищої категорії. Протягом останніх років пройшов  курси спеціалізації з мануальної терапії (особливий метод лікування хвороб хребта і суглобів за допомогою рук), займається фітотерапією, використовує як традиційні, так і нетрадиційні  методи лікування.

Валентина Анатоліївна Теплякова Лікар загальної практики - сімейної медицини першої кваліфікаційної категорії. Закінчила Вінницький медичний інститут. Багато років працює в КЗ «Уманська міська лікарня». Впевнена, що професійний досвід та практичні навички допоможуть завоювати прихильність пацієнтів.

Лариса Михайлівна Олійник Лікар загальної практики-сімейної медицини. Ось уже два роки працює в сімейній амбулаторії №3. Закінчила Вінницький національний університет ім. М.І. Пирогова. Потім два роки проходила інтернатуру в містах Київ та Монастирище.

Нінель Григорівна Швець Лікар-терапевт вищої категорії з 45-річним стажем роботи. Закінчила Вінницький медичний інститут. З 1978 року лікує в КЗ «Уманська міська лікарня». Працює в підлітковому відділенні.

Лариса Мефодіївна Марченко Лікар-терапевт першої категорії зі стажем роботи понад 40 років. Закінчила Київський медичний інститут. 

Вікторія Володимирівна Погоріла Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Проходить курси за спеціалізацією «загальна практика-сімейна медицина». 

Євгенія  Василівна Федорова і Галина Кирилівна Мельниченко (вони відмовилися фотографуватися) -  лікарі-терапевти першої категорії. Стаж роботи кожної близько 40 років. 

 

 

 

Прочитано 1921 разів
Back to Top