Вівторок, 28 листопада 2017 11:35

Сімейний лікар: заочне знайомство

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У двох попередніх випусках ми торкнулись окремих рис медичної реформи, яка докорінно змінить систему надання послуг на первинному рівні. Тепер багато чого залежатиме від пацієнта, який обиратиме свого сімейного лікаря та укладатиме з ним угоду.  Адже без «сімейника» не потрапити до вузького спеціаліста (кардіолога, хірурга, травматолога тощо) - з наступного року всі направлення відбуватимуться саме через вашого сімейного лікаря.

  Постає логічне запитання: як його обрати і взагалі: де шукати необхідну інформацію? В електронній системі E-Health  мають бути дані про кожного лікаря, та це поки що в майбутньому. До того ж, не слід забувати, що далеко не кожний може скористатися інтернет-ресурсами. Можна запитати в реєстратурі лікарні, та на об'ємну інформацію там годі сподіватися, бо часу у працівників реєстратури завжди обмаль. Нам порадили звернутися до відділу кадрів, але там не можуть надавати персональну інформацію без згоди лікаря. Вихід один - особисто зустрітися з кожним. 

І тепер, дорогий читачу, готові ділитися тим, що дізналися самі. Відзначимо, що, за даними головного лікаря Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги  Миколи Васильчука,  в центрі працює 29 сімейних лікарів. Будемо знайомитися з ними почергово.

Почнемо з амбулаторії №2 КЗ «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». В цьому підрозділі працює 7 лікарів, які обслуговують 20720  осіб. 

 

Геннадій Васильович АНДРІЄНКО. У 1992 році закінчив Київський медичний університет. В 1992-1994 рр. проходив інтернатуру на базі КП «Уманська міська лікарня». З 1994 по 2004 рік працював дільничним терапевтом. Після проходження спеціалізації  став лікарем загальної практики - сімейної медицини. З червня минулого року - завідувач амбулаторією №2 КЗ «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Юлія Василівна ГАВРИЛОВА. В 2005 році закінчила Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Проходила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика - сімейна медицина». З 2007 року працює сімейним лікарем. Стаж роботи - 12 років.

Любов Кузьмівна ДЯЧЕВСЬКА. Закінчила Чернівецький медичний інститут. З 1978 року працює в КП «Уманська міська лікарня». Сімейним лікарем стала 2007 року.

Марина Ігорівна КОПИЛОВА. В 1999 році вступила до Уманського медичного училища, яке закінчила в 2001 році. Після цього два роки працювала  медсестрою  в  кардіологічному відділенні Уманської міської лікарні. В 2009 році закінчила Вінницький медичний університет. Відтоді працює сімейним лікарем.

Андрій Володимирович КУДРЯВЦЕВ. У 1993 році закінчив Вінницький медичний інститут (нині університет ім. М.І.Пирогова), після чого проходив інтернатуру на базі КП «Уманська міська лікарня». З 1995 року працював лікарем-терапевтом, потім став сімейний лікарем. Загальний стаж роботи - майже 25 років.

Світлана Леонідівна ПАН.  Лікар вищої категорії. Фаховий стаж  - 34 роки. 

Валерій Петрович ПИЩИК. Перша сходинка до професії – уманське медучилище. В 1984 році закінчив Київський медичний інститут, став лікарем-інтерном Уманської міської лікарні. З 2007 року - лікар загальної практики - сімейної медицини.

Прочитано 2753 разів
Back to Top