Вівторок, 28 листопада 2017 11:00

ЦЕ ПРО НАШЕ РЕУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Керівника уманських ремонтно-експлуатаційників Андрія Царя попросила про зустріч, аби ще раз обговорити побачене неподобство в одному з кабінетів жіночої консультації. Там уже тривалий час «плакала» гіркими слізьми стеля, щодня отримуючи порцію неприємної вологи з розташованої зверху квартири. ЇЇ господиня реагувала на звернення людей в білих халатах мовчанкою, хоча з багатьма була знайома ще від своєї вагітності. Не відкривала жінка дверей і працівникам РЕУ №3, котрі мали намір з’ясувати і усунути причину постійного протікання стелі в медико-генетичному кабінеті.

І раптом – Андрій Сергійович з приємною новиною: 

- Нам таки вдалося потрапити в ту недосяжну квартиру й усунути проблему. Її створили під час ремонту житла, а страждати довелося стороннім людям.

- Як же ви схилили мешканку до співпраці? – не приховую здивування, адже сама мала нагоду переконатися, що жінка мешкає за правилами «Моє житло – моя фортеця».

- Знайшли спільну мову, - не вдається в деталі керівник РЕУ. І пригадує інші випадки: - Квартири, куди майже неможливо потрапити, для нас не новина. На вулиці Пушкіна, де багато житла куплено іноземцями, з подібним стикаємося часто. Якось навіть літаком з Ізраїлю передавали ключі від однієї з квартир, куди конче треба було потрапити ремонтникам.

На столі в начальника РЕУ – аркуш з подякою мешканців квартир 71, 75, 79 будинку 58 по вулиці Європейській за відновлення опалення в їхніх помешканнях. «Андрій Сергійович проявив небайдужість, розуміння, людяність і порядність у вирішенні цього непростого питання, з яким попередній начальник РЕУ№1 не міг справитися протягом п’яти років», - говориться в листі. В кутку якого - резолюція керівника про преміювання причетних до цієї справи працівників.

- Вже скоро два роки, як три колишні міські «жеки» були реформовані в комунальне підприємство «РЕУ №3», - пригадує Андрій Цар, - Зараз нереальним сприймається мільйонний борг по заробітній платі, що був перед працівниками. Тепер ось навіть преміювати людей можемо на підставі подібних подяк.

- А як у вас з кадрами, адже в подібних конторах завше були спеціалісти доволі специфічної поведінки?

- Тому й вдаємося до нетрадиційних методів перевиховання: декого навіть лікуємо у спеціальних закладах. А як інакше: вигнати людину – справа нехитра, а що конторі робити без знаючого спеца? Навіть алкотестер купили – періодично влаштовуємо робітника перевірки. Цінуємо всіх, бо молодь зараз не поспішає їм на заміну. Молоді або вдома на «халтурах», або ремонтують чи будують за кордонами своєї держави.

Саме дефіцит робочих рук примусив керівництво РЕУ вдатися до співпраці з підрядними організаціями. Провели такий експеримент з покрівельниками – понад п’яти тисяч «квадратів» м’якої покрівлі вдалося реанімувати. Географія дахових ремонтів широка: будинки по Європейській, Гонти, Ярослава Мудрого, Успенській тощо. Шиферна покрівля теж потребує ремонту – і на ці роботи уклали угоди з підрядниками. Зрозуміло, що відразу охопити всі заявки мешканців не вдається – надто багато об’єктів житлового фонду потребують «лікування».

Можливо, саме з цієї причини деякі ОСББ, а їх у місті створено 45, уже не проти повернутися під опіку РЕУ, адже нарікати на чужу діяльність набагато простіше, ніж братися за справу самим. Бо житловий будинок – це великий організм, і він потребує постійної уваги та підтримки – про це весь час нагадує своїм підлеглим і мешканцям керівник ремонтно-експлуатаційного управління Андрій Цар.

Людмила СЛОБОДА

 

Прочитано 341 разів Останнє редагування Вівторок, 28 листопада 2017 11:35
Back to Top