Вівторок, 28 листопада 2017 10:58

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТРОТУАР НА ВУЛИЦІ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

При цьому ширина тротуару на вулиці Грушевського (колишня Урицького) буде такою, що тут з’явиться навіть велосипедна доріжка, - запевнив начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Харченко.

Тривають роботи і з ремонту дорожнього покриття по вулиці Івана Богуна. По їх завершенню одна з найбільш аварійно небезпечних ділянок перетвориться на нормальне місце проїзду завдяки розширенню дороги у найвужчому місці на 1,2 метра. Тут також заплановані тротуар з бордюром і турнікет.

Хід робіт з облаштування сучасної пішохідної доріжки по вулиці Європейській (колишня Леніна) – від Тищика до розважально-спортивного комплексу «Амарант» - нещодавно особисто проінспектували міський голова Олександр Цебрій та народний депутат Максим Поляков.

- Люди давно вказували на цю проблему. Нею перейнявся наш депутат Максим  Поляков, завдяки його сприянню вдалося залучити в місто субвенцію з державного бюджету в розмірі 3,5 мільйона гривень, за що уманчани дуже вдячні своєму землякові, - сказав мер Умані.

- Виконання робіт з комплексного благоустрою мого рідного міста стало можливим завдяки плідній співпраці з Урядом, - підкреслив парламентарій. - Я, як народний обранець, докладу максимум зусиль у поточному та наступних роках задля благоустрою та процвітання міста Умань, для розвитку його туристичної привабливості.

На вулицях, де триває облаштування тротуарів та ремонт доріг, технагляд веде контроль за якістю робіт. А закінчити їх комунальники обіцяють до середини грудня. 

Влас. інф.

 

Прочитано 241 разів
Back to Top