Версія для друку
Вівторок, 28 листопада 2017 10:56

Обираємо назву міського стадіону

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Газета продовжує цікавитися думкою уманчан  стосовно перейменування центрального стадіону. Цього разу  ми спілкувалися  з педагогічним колективом Уманської  дитячо-юнацької  спортивної школи № 1 на чолі з її директором Владиславом Грязновим. 

Не обійшлося без дискусії, адже кожен має свої уподобання та переконання. Владислав Грязнов пропонує назву «Центральний стадіон «Юність», хоча його колеги не погоджуються і висловлюють власні варіанти. «Центральний міський стадіон» - такою є пропозиція   тренера з футболу  Сергія Вовка. Тренер з боксу Віктор Петриченко хоч і не виголошує конкретної ідеї, та вважає, що стадіону потрібно присвоїти ім'я котрогось з відомих уманських спортсменів. 

Дискусія набирала обертів, здавалося, що спільного варіанту назви для нашого стадіону так і не вдасться дібрати. Та тут старший тренер з футболу  Сергій Вовк сказав, що доцільно було б назвати «Центральний стадіон імені В.С.Бойка». Після цих слів кожний з присутніх теплими словами згадав  Володимира Семеновича, наголошуючи на його значному внеску у відродження міського стадіону. Тож врешті саме на цій назві зупиняється педагогічний колектив Уманської  ДЮСШ № 1.

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. Вже другий матеріал поспіль  «Рідна Умань» присвячує  вибору нової назви для міського стадіону. Ми подаємо думки людей, які все своє життя зі спортом. У кожного власна думка, та визріває спільна тенденція - більшість спортивної громади міста за те, щоб  стадіону було присвоєне ім'я В.С.Бойка. 

ДОВІДКОВО. Володимир Семенович Бойко (1938 - 2015) - голова правління — генеральний директор ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча». Народний депутат України чотирьох скликань. Герой України. Почесний президент футбольного клубу «Іллічівець» (Маріуполь).

Владислав ШУКАЙЛО

Прочитано 294 разів