Понеділок, 04 вересня 2017 09:48

 «Піду на прийом до Цебрія!»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Такий намір нерідко висловлюють мешканці міста, сподіваючись на втручання у проблемну ситуацію міського голови. І записуються на особистий прийом до мера.

Уманчани давно помітили й оцінили: наш мер Олександр Цебрій залюбки спілкується з містянами на різні теми. Коли б то не було – під час зустрічей у трудових колективах чи щомісячних телефонних діалогів, чи просто неба, коли здійснює ранковий «велотур» вулицями міста. Особистий прийом міським головою громадян – ще одна з форм його спілкування з людьми.

Часто мешканці бажають потрапити на таку офіційну зустріч з мером, аби вирішити складне питання, за яке не беруться місцеві управлінці на первинному рівні. А нерідко буває й так: прямують відразу до Олександра Володимировича, попередньо навіть не спробувавши відчинити жодних дверей управлінь чи відділів міськвиконкому.

Та міський голова не відмовляє у прийомі нікому. Хоч виписана законом процедура вимагає попереднього запису, на черговий особистий прийом до очільника міста прийшло з півтора десятка громадян, прізвища яких не значилися у заздалегідь складеному списку.

Мер поспілкувався з усіма охочими, адже впевнений: безпосередній контакт з людьми дозволяє щоразу виявляти найсуттєвіші проблеми, що їх турбують. Навіть якщо труднощі ці локальні, стосуються окремо взятої родини чи людини.

Попереду в рейтингу порушених під час недавнього прийому питань – земельні та майнові. Часом вони мають таку складну та заплутану історію, що потребують довготривалого терміну вирішення. А якщо до цього додати певні прогалини в українському законодавстві, які слід вирішувати на рівні Верховної Ради, то часом буває важко захищати права мешканців міста, впливати на ту чи іншу ситуацію.

Необхідність ремонту різних об’єктів (доріг, дахів, будинків) теж часто хвилює уманчан. І це теж проблеми, що створювалися роками.

Ірина з вулиці Фортечної, 34 (кол.Чапаєва):

- Нашому будинку вкрай потрібен ремонт!

Валентина Василівна:

- У нас по вулиці Гонти, 43 підвал в аварійному стані. Та й не дивно – будинкові 45 років, треба рятувати від руйнування.

Людмила Василівна з вул. Грушевського, 67:

- Нашому житлу теж понад чотири десятиліття, підвал страждає від аварійної каналізації. А з ним і весь будинок.

У загальному 39 проблем озвучили 55 жителів міста, прийшовши цього разу на особистий прийом до міського голови. Нереально вважати, що всі вони будуть вирішені в один момент за бажанням авторів звернень. Однак особливий контроль над процесом розв’язання кожної проблемної ситуації, до якої потрапила людина, міський голова гарантує. 

ДОВІДКОВО. За інформацією стосовно попереднього запису на особистий прийом міського голови слід звертатися у кабінет 322 - відділ діловодства, оргзабезпечення та контролю міськвиконкому. Олександр Цебрій веде прийом двічі на місяць (першого та третього понеділка) за адресою вул. Садова, 9 у приміщенні міського управління праці й соцзахисту населення. 

 

Прочитано 185 разів Останнє редагування Понеділок, 04 вересня 2017 11:23
Back to Top