Понеділок, 04 вересня 2017 09:39

ПО СЛІДАХ ПРИКРОГО ІНЦИДЕНТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Попри те, що шестеро дітей, травмованих 24 серпня сценічним екраном з металевими кріпленнями, відбулися лише синцями й подряпинами, цей прикрий випадок став предметом серйозного «розбору польотів» за участю першого заступника міського голови Сергія Клочка та членів комісії з питань цивільного захисту та оборонно-масової роботи. 

Чому юні вихованці школи мистецтв опинилися в зоні монтажу сценічного обладнання і хто винен у такій халатності – пошуком відповідей на ці запитання займаються правоохоронці. За фактом травмування дітей відкрито кримінальне провадження про порушення умов законодавства про охорону праці. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або до двох років ув’язнення. 

- Хід розслідування цієї справи повинен бути максимально прозорим з чітким інформуванням громадськості, - наголосив Сергій Клочко. І додав:

- Нам же слід розробити чіткий алгоритм своєї подальшої діяльності під час проведення масових заходів, щоб унеможливити прикрі інциденти. Враховуючи взятий нашим містом курс на розвиток туристичної привабливості, це надзвичайно актуально. У будь-яких ситуаціях найперше слід дбати про безпеку людей.

За результатами поданих під час наради пропозицій виписане протокольне доручення, де враховано чимало нюансів – від отримання учасниками фестивалів та інших масових заходів необхідних дозволів від державних наглядових органів до розробки й подання депутатам на затвердження відповідного регуляторного акта (Порядок розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території благоустрою м.Умань), що міститиме перелік документів для того, аби ті дозволи отримати.

Можливо, почувши про таке рішення влади, хтось із завзятих підприємців і кине в її бік  камінець докору в надмірному бюрократизмі. Але глибоко в душі погодиться: у справі, що стосується людського життя і здоров’я,  не може бути дрібниць! 

 

Прочитано 164 разів Останнє редагування Понеділок, 04 вересня 2017 11:23
Back to Top