Вівторок, 25 липня 2017 09:36

Допомога юним спортсменам

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Легка вода Осташівського ставу допомогла полюбити спорт тисячам юних уманчан. За понад півстолітню історію відділення веслування уманської ДЮСШ №1 в «золоті сторінки» уманського спорту веслувальники вписали немало перемог міжнародного і всеукраїнського рівнів. І сьогодні майстерність «польоту» на байдарці чи каное опановують майже 100 школярів і студентів Умані. Під час тренувань на першому місці стоїть безпека життя юних спортсменів, а у водних видах спорту – вона понад усе.

І коли вийшов з ладу один з човнових двигунів, керівництво школи звернулось до міської влади з проханням придбати новий, щоб забезпечити безпеку тренувань. 

13 липня на водній базі Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1 міський голова Олександр Цебрій передав у користування тренерам - викладачам відділення веслування на байдарках і каное човновий двигун марки «Suzuki».

Олександр Цебрій (міський голова м. Умань): Умань – спортивне місто. Наші спортсмени своїми досягненнями прославляють рідне місто і нашу країну, а завдання влади – підтримувати і заохочувати спортсменів. Нам важливо, щоб якомога більше уманських дітей і молоді були здоровими та займались спортом. Ми будемо відновлювати втрачену традицію проведення престижних міжнародних змагань на Осташівському ставі,  адже всі можливості й умови для цього є: хороша база, досвідчені тренери і завзяті спортсмени. 

Ольга Ремез (начальник відділу фізичної культури і спорту Уманської міської ради): Для спортивного успіху дуже важлива підтримка. Влада Умані й особисто міський голова не залишаються осторонь. Нагадаю, що відповідно до рішення Уманської міської ради у 2017 році кращим спортсменам  виплачується  міська стипендія, а за підсумками 2016 року Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 зайняла 1 місце у рейтингу Черкаської області з олімпійських видів спорту та високе 7 місце у всеукраїнському рейтингу. Саме зараз наша веслувальниця Юлія Юрійчук виступає  у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи серед дорослих, що проходить у Болгарії. Готуються до виступу у складі збірної України на чемпіонаті світу в Румунії Владислав Мегесь та Олександр Гарань.

Тетяна (мама спортсмена): Мудрість політика полягає у тому, що він інвестує у дітей, у молодь, у спорт, у здоровий спосіб життя. В Умані зараз поєднуються такі речі, як створення робочих місць завдяки туризму і розвитку інших новацій. Також тут не забувають про спорт, здоров’я, розвиток освіти, для того щоб на робочих місцях, що створюються, було кому працювати і щоб люди не виїжджали за кордон.

Довідково: На 11-13 серпня 2017 року в Умані заплановано проведення відкритого чемпіонату центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова. 

 

Прочитано 186 разів Останнє редагування Вівторок, 01 серпня 2017 08:06
Back to Top