П'ятниця, 23 червня 2017 06:14

В Умані розпочато підготовку до масового перебування брацлавських хасидів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Єврейський Новий рік (Рош-га-Шана) у 2017 році буде відзначатися 21 вересня. Масові святкування відбудуться з 20 по 22 вересня. За єврейським місячним календарем іудеї зустрінуть 5778 рік.

Щоб забезпечити порядок і безпеку в місті під час масового паломництва брацлавських хасидів, 15 червня міський голова Олександр Цебрій провів засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування паломників. Міський голова зазначив, що поки в державі питання релігійного і паломницького туризму залишається неврегульованим, всі організаційні та правові питання доводиться вирішувати місцевим громадам.

За офіційними даними, у 2016 році до Умані на відправу ритуальних обрядів одночасно прибули 30 520 осіб, з них: 2 504 дитини та 17 жінок, з 22 країн. Найбільша кількість паломників традиційно прибула з Держави Ізраїль (29 681 особа). За попередніми прогнозами, цьогоріч очікується приблизно така сама кількість прочан. Велика кількість людей, які одночасно перебувають на обмеженій території мікрорайону вулиці Пушкіна, створює значне понаднормове навантаження на всю інфраструктуру міста і потребує додаткових заходів щодо дотримання громадського порядку, санітарної очистки, водо-, електро-, газозабезпечення тощо.

Керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, виконавчих, правоохоронних органів проінформували щодо підготовки служб до масового перебування брацлавських хасидів, обговорили проблемні питання щодо організації реєстрації паломників, приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, ліквідації стихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг відповідними службами, забезпечення належних санітарних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення прочан та інші.

 

Міський голова дав доручення керівникам служб і структурних підрозділів, причетним до прийому паломників, та висловив впевненість, що в Умані буде зроблено все можливе, аби прочани могли задовольнити свої релігійні потреби, а уманчани не відчували незручностей. 

Прочитано 266 разів
Back to Top