П'ятниця, 23 червня 2017 06:10

Уманчани-АТОвці отримали земельні ділянки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

13 - 14 червня в Умані вдруге провели відкрите жеребкування з розподілу земельних ділянок.

Надання земельних ділянок військовослужбовцям та іншим учасникам бойових дій, які беруть участь в антитерористичній операції і захищають територіальну цілісність України, пільговим категоріям населення є вкрай важливим для міста Умань. Сьогодні в нашому місті проживають 548 учасників АТО. Як запевнив міський голова Олександр Цебрій під час зустрічі з учасниками АТО та членами їх родин, він особисто і міська влада робитимуть все, аби забезпечити соціальні гарантії тих, хто боронить незалежність та цілісність нашої країни. «Захист та підтримка учасників антитерористичної операції – це пріоритет в моїй роботі», – зазначив міський голова.

Реалізація права учасників АТО на безоплатну приватизацію земельних ділянок зазнає своїх труднощів. Відповідно до чинного генерального плану міста земельні ділянки, придатні для будівництва житлових чи господарських будівель, не заплановані, а відповідно до закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» надання нових земельних ділянок можливе лише за наявності плану зонування або детального плану території. Незважаючи на те, що генеральний план та план зонування міста перебувають в стадії затвердження, за ініціативи Олександра Цебрія Уманською міської радою 2 червня 2015 року було прийнято рішення «Про внесення змін до детального плану території мікрорайону «Східний» з метою розміщення житлової та громадської забудови. А рішенням міської ради від 17 вересня 2015 року затверджено зміни до детального плану території та зарезервовано 65 земельних ділянок для учасників АТО. В результаті 62 учасники АТО вже отримали свої наділи. Рішенням самих АТОвців в першу чергу землю отримали родини загиблих та поранені під час бойових дій.

2 червня 2017 року Уманська міська рада затвердила детальний план території мікрорайону «Заводський» з метою розміщення житлової та громадської забудови, яким зарезервовано 291 земельну ділянку для будівництва житла для учасників АТО та інших пільговиків.

13 і 14 червня в Умані провели відкрите жеребкування з розподілу земельних ділянок, в якому взяло участь 120 мешканців міста за списками черговості відділу з питань земельних відносин. Ті, хто визначив свою ділянку, вже розпочали процедуру оформлення землі. Про наступний етап розподілу всім буде повідомлено в телефонному режимі відповідно до черги. Детальну інформацію про земельну ділянку може отримати особисто людина, яка знаходиться на черзі, або особа, яка має доручення на отримання земельної ділянки. Для цього необхідно звернутися до відділу з питань земельних відносин Уманської міської ради за адресою: місто Умань, площа Соборності, 1, кабінет № 215, телефон 3-24-05.

Олександр (учасник АТО): Це класно, що в Умані все таки знайшли можливість виділити землю учасникам АТО! Коли я розказав хлопцям з інших міст, вони позаздрили, бо крім субсидії ніяких інших пільг не мають. Тепер буду думати, як заробити гроші на будівництво, але головне, що землю вже отримав!

Стас (учасник АТО): Я не маю власного житла, а оце нарешті хоч якась перспектива мати свій дім. Думаю, що буду будуватися. Дякую, що міська влада прислухається до нас і робить конкретні справи.

Олег (учасник АТО): Будуть гроші – буду будуватися! Ділянка мені дісталася дуже хороша, взагалі мікрорайон прекрасний. Тепер треба справу довести до логічного кінця і отримати всі документи. Дуже дякую тим, хто дав нам можливість реалізувати своє право на отримання земельної ділянки. 

Прочитано 413 разів
Back to Top