П'ятниця, 23 червня 2017 05:49

ЛІТО, СОНЦЕ ТА АНГЛІЙСЬКА!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Уманські школярі під час канікул мають змогу попрактикувати англійську та німецьку мову в пришкільних мовних таборах. Протягом двох тижнів діти відпочивають, набираються здоров’я та спілкуються іноземною мовою під керівництвом досвідчених вчителів англійської та німецької. Організатори подбали про те, щоб якомога більше дитячої активності відбувалося в команді з зануренням у полікультурне мовне середовище.

Літні мовні табори – це унікальний формат розвивального відпочинку, коли під час ігор, екскурсій та майстер-класів діти опановують нові знання і при цьому «занурюються» в світ іноземних мов. Таку цікаву літню програму своїм учням підготували школи №№ 4, 8, 9, 11, 12, НВК № 7 - колегіум, НВК № 10 - медична гімназія, НВК - міська гімназія.

Узагалі ж протягом літа в місті планується оздоровити та залучити до організованого відпочинку 97% уманських дітей. Окрім традиційних табірних змін при школах і позашкільних установах, протягом літа у житлових мікрорайонах міста працюватиме «Барвограй» – центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку. Також три повноцінних оздоровчих зміни для маленьких уманчан проведе санаторний табір «Мрія» на базі центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок».

 

 

Прочитано 493 разів
Детальніше в цій категорії: « УМАНЩИНА В СКОРБОТІ КУРС НА ФЕСТИВАЛЬ! »
Back to Top