(0 голосів)

ПОДІЯ

МІЖНАРОДНИЙ

ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ ДРУЖБИ

Умань 5 червня опинилася в епіцентрі спортивної події міжнародного масштабу. На стадіоні «Уманьферммаш», що є головною спортивною ареною міста, відбувся футбольний матч між національними збірними ветеранів України таІзраїлю, присвячений дружбі між двома країнами.

Організаторами товариської зустрічістали Федерації футболу України та Ізраїлю, Уманська міська рада, Асоціація ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

Вболівальники мали змогу спостерігати на футбольному полі за грою сильного складукоманд.

Команда Ізраїлю за двадцять років свого існування неодноразово перемагала в світових змаганнях і турнірах. Її гравців тренують МаймонШауль та ЕльфасіАшер.

Українська національна збірна ветеранів напередодні цієї гри провела матч на честь свого 25-річчя в Ужгороді із збірною Угорщини. Вітчизняна команда знана як в нашій країні, так і за її межами. Проводить матчі в підтримкувійськових у зоні АТО,миру йєдностідержави. За останні півтора року її футболісти близько шістдесяти разів виходили на поле. До найвагоміших належать перемоги команди на представницькомутурнірі «Кубок Легенд», на всеєвропейськихіграх у Франції, на полях Іспанії, Угорщини, Молдови.

Тренеривітчизняної збірної Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський зібрали зірковий склад, а це: Сергій Нагорняк, Віталій Рева, Андрій Оксимець, Андрій Воробей, Віталій Самойлов, В’ячеслав Свідерський, Юрій Максимов, В’ячеслав Шевчук, Віталій Косовський, Сергій Ковалець, Сергій Кузнєцов, Андрій Донець, Віктор Мороз, Володимир Єзерський, Дмитро Пінчук, Олександр Венглинський, Олександр Косирін.

Перший тайм розпочався відразу з кількох небезпечних моментів біля воріт команди Ізраїлю. На другій і четвертій хвилинах Сергій Нагорняк та Андрій Воробей відповідно забили голи у її ворота. Два м’ячі на початку матчу стали шоком для збірної Ізраїлю і виявилися вирішальними в результаті зустрічі. Андрію Воробею вдалося на 24-й хвилині повторити гол у ворота супротивника. Єдиний пропущений нашою командою м’яч належить МоміНістель.

Загалом гра завершилась із результатом 3:1 на користь національної збірної України серед ветеранів під гучні оплески вболівальників.Глядачі отримали дозу спортивного адреналіну і масу яскравих емоцій, насолоджуючисьгарною грою видатних футболістів.

Прочитано 158 разів Останнє редагування Понеділок, 12 червня 2017 10:46