Понеділок, 27 березня 2017 12:30

«Я ПОМИЛОК НІКОЛИ НЕ РОБЛЮ!»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 АКТУАЛЬНО

«Я ПОМИЛОК НІКОЛИ НЕ РОБЛЮ!»

- Я голосувала, щоб Ви були нашим мером.

- То Ви зробили помилку чи ні?

- Я помилок ніколи не роблю!

(З телефонного діалогу Олександра Цебрія з уманчанами)

 

ПРИБУДИНКОВІ ТЕРИТОРІЇ

- Будуть приймати запитання до міського голови по номеру 3-42-33?

- Міський голова слухає Вас.

- Живу по Європейській, 31, де аптека «Іллічівець». Повз наш будинок до одинадцятої школи ідуть щодня сотні дітей. А біля будинку – озеро води.

- Це питання внутрішноьобудинкового асфальтування. Не пригадаєте, коли біля вашого дому останній раз клали асфальт?

- Давно. Навіть важко пригадати.

- Ми обстежили дворові території, стан під’їзних і виїзних доріг у наші двори, заклали певне фінансування. Все залежатиме від кількості коштів у міському бюджеті на дані роботи. Озвучене вами беру під контроль.

- Ще одне. Біля нас є аварійні дерева, та ще й вражені омелою. Вона часом цілими шапками падає.

- У бюджеті теж закладені кошти на обрізку таких дерев. Крім того, будемо робити ландшафтну висадку зелених насаджень у парках і поблизу доріг.

- Але ж не можна самостійно зрізати сухі дерева?

- Закон передбачає за це адмінвідповідальність.

- А як добитися дозволу?

- Просто звернутися листом на моє ім’я або до відділу жилого-комунального господарства. Спеціалісти  обстежують рослини і дають дозвіл на зрізання.

- Вас турбують з Європейської, 56. Пам’ятаємо Вас відтоді, коли приходили до хлопців у наш двір, на гітарах грали.

- Було таке. Дякую, що не забули.

- У нас у дворі вкрай зруйнована дорога, вся у ямах. Шкодять дорозі і власники магазинів, доставляючи через наш двір свої товари.

- На жаль, у місті немало будинків з неналежним облаштуванням доріг, це створювалося роками. Але ми працюємо, щоб виправити ситуацію. Я Вас почув і дам дорученням службам взяти на контроль цю прибудинкову територію і вплив на неї.

ПРИБИРАННЯ І БРОДЯЧІ ТВАРИНИ

- Це Тетяна Володимирівна. Турбує весняне прибирання. Чи будуть організовано вивозити непотріб?

- Обов’язково. Комунальні служби посилено працюють, але одразу прибрати все місто після зими неможливо. Тому щиро дякуватиму всім за активну позицію, якщо самоорганізуються мешканці мікрорайонів, вийдуть на зв'язок з комунальниками, ті забезпечать відповідним інвентарем, транспортними засобами, щоб разом навести лад. Це наша спільна відповідальність.

- Живу на Бабушкіна, 76. В 2013 році робили дорогу, кидали біля крайньої хати зіпсований асфальт, обіцяли прибрати. А зараз з цього шматочка землі перетворили звалище: везуть будівельні відходи, гілляки дерев. Ми до попереднього мера зверталися, та не допомогло.

- Це підрядники вчасно не вивезли?

- Так. Якби там прибрати, ми б далі ту ділянку землі привели до порядку.

- Я знаю, хто там виконував роботи. Якщо він не вивіз залишки тієї діяльності, нагадаю йому. Але це стосується асфальтного покриття. А сміття – треба замовляти відповідну послугу. Мої служби виїдуть туди і подивляться.

- Мене звати Олена. Провулок Калиновий, неподалік вулиці Богуна. Чоловіка покусав собака, та так, що лежить у лікарні. Навіть тварини з чіпами на людей кидаються. Чи можна щось зробити?

- Можна. По-перше, попросимо організацію «Серце чотирилапого друга»  вивчити ситуацію у вашому районі. По-друге, будемо форсувати будівництво притулку для бродячих тварин, я надіюсь, до кінця року він запрацює.

 Подібна ситуація з бездомними собаками скрізь, бо держава задекларувала, що не можна заподіювати їм шкоду. Ми повинні виконувати закон, погоджуємося з ним чи ні.

 

ДОРОГИ ТА ТРОТУРИ

- Я про тротуар на Гонти. Ще торік обіцяли…

- Добре, що нагадали про цю адресу, будемо займатися.

- Може, є якась альтернатива прокладанню дорогого асфальту?

- Відповідні служби отримають завдання вивчити різні варіанти.

- Чи маєте закінчити ремонт дороги по вул. Орджонікідзе?

- Маємо. Ще й маємо намір, щоб Кабмін повернув нам ті 4 мільйони бюджетних коштів, які через погодні умови не змогли використати до кінця минулого року.

- Біля телефону Ніна Федорівна. Дякуємо за Вашу плідну працю. Чи можна вулицю Суворова хоча б трохи підремонтувати?

- Є така вулиця в планах – і на вашій вулиці буде свято!

- Надіємося.

- Маємо просьбу. Дорога по вулиці Дерев’янка: біля м’ясокомбінату «десятка» мало не перевертається.

- Власник підприємства обіцяв полагодити ту ділянку, рік минув відтоді, але ремонт не зроблений. Розумію, що бізнесові структури зараз не в кращому стані, але багато все ж находять час і можливість окультурити територію біля своїх підприємств, коло м’ясокомбінату  такого не бачимо.

- А ще біля колишнього ресторану «Ятрань» пішоходові ніяк не пройти.

- В цьому році особливу увагу приділимо тротуарам. Скрізь, де є проїжджі частини, а відсутні тротуари, хочемо їх зробити, щоб людям було зручно.

- У нас вулиця Теплична. Тротуару на ній вже практично немає, пройти неможливо.

- Відразу скажу: є в нас у планах той тротуар. Більше того, по обидва боки цієї вулиці плануємо ще й озеленення – живу огорожу з грабу. Це буде екологічно правильно, ще й гарно та затишно.

- За це велика подяка!

 

КОМУНАЛКА, ТРАНСПОРТ, МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ, РИНОК …

- Турбує Ольга Володимирівна. Тече дах у квартирі (називає адресу), як цьому зарадити?

- Не готовий зараз сказати, чи заплановані там ремонтні роботи. Залиште свій номер, Вам зателефонують і нададуть повну інформацію.

- Це з Постишева, 3, звати мене Ніна. Торік жек обіцяв зробити в нашому будинку розшивки між панелями, бо дім вже 30 років має. Минулого літа приходили майстри, подивилися, але… Хоча ще раніше з боків полагодили. Може, не вистачило коштів?

- Більше всього, що так. Розберемося.

- Голова квартального комітету №10 Рибак Вадим Сергійович звертається. Жителі пров. Залізняка, вул. і провул. Молодогвардійської, провул. Православного скаржаться на перебої напруги в мережі. Якщо допоможете вирішити проблему, будемо вдячні.

- Якщо ви знаєте, Уманські електромережі підпорядковані обленерго, ми на маємо на них безпосереднього впливу. Однак коли подібна ситуація була в мікрорайоні третього ставу,  я був на особистому прийомі в обласного очільника енергетиків, після того поставили трансформатори більшої потужності, і тепер скарг немає. І цього разу я візьму питання під особистий контроль, але потрібен від вас лист з підписами мешканців, щоб я не з голими руками звертався в область.

- Це Любов Павлівна, інвалід І групи по зору телефонує. Голосувала за Вас і, надіюсь, не помилилась. Дякую за водичку, що провели, і за тротуар по вулиці Мазепи. Живу по Саксаганського, 5 у п’ятиповерхівці. Маємо проблему у третьому під’їзді з дверима – зовсім нікудишні.

- Я Вас зрозумів, дам доручення. А до Вас є пропозиція. Як інвалід по зору сходіть на прийом до київських фахівців. На моє запрошення до міста щомісяця приїздить світило української офтальмології Сергій Риков.

- Навряд чи мені щось допоможе - ця проблема з дитинства.

- Радив би все ж потрапити до лікарів, консультація абсолютно безкоштовна. Я дам доручення, Вам перетелефонують, коли буде прийом.

- Дякую. Ми на Вас надіємося!

- Олександр Володимирович? Скажіть, чи ще будуть приймати у нас офтальмологи з Києва?

- Будуть. Домовленість є про щомісячні консультації на безоплатній основі. Скажу більше: найближчим часом вестимуть прийом столичні спеціалісти й інших медичних напрямків. Слідкуйте за повідомленнями у ЗМІ!

- Я Валентина Миколаївна. Турбує робота нашого продовольчого базару. Уже й до дирекції зверталась: чому більшість  вагів захована від очей покупців? А вдома переважуєш і бачиш обман. Нічого не можна зробити для контролю і прозорості?

- Неодмінно звернемося до директора ринку.

- Я зверталася, не реагує.

- Нічого. Ще я звернуся.

- Ще одне. В міських автобусах часто всі вікна рекламою заклеєні, водії не оголошують зупинок. Гостям міста важко зорієнтуватися.

- Дам доручення, щоб відповідна комісія обстежила наші транспортні засоби.

- Звати мене Олександр Миколайович, житель Лисої Гори. Працюю в районі залізничного вокзалу. Чомусь усі автобуси з нашого району прямують у ДОСи, наче вся Лиса Гора там працює. Чи не можна, щоб хоча б один їздив до залізниці?

- Як людина, що довго займалася пасажирськими перевезеннями, вважаю, було б добре запровадити в місті так званий пересадний квиток. Щоб по ньому мали право їздити у всіх без винятку автобусах. Це зручність та економія коштів пасажира, та й перевізникові вигода – ви б його кредитували. Зараз це питання розглядаємо саме в такій площині. Так правильніше, ніж вводити нові маршрути. Але ще будемо радитися.

- Дзвонить пенсіонер, ветеран педагогічної праці Удод Олексій Григорович, маю 81 рік. Чи не планує влада зібрати людей, яким за 80? Поспілкуватися з нами.

- Дійсно, від вас можна почути багато корисних порад. Дам доручення своєму заступникові Жанні Петрівні Лозінській, щоб організувала подібну зустріч.

 

Черговий діалог по телефону міського голови з уманчанами був насичений. Дзвінків надійшло ще більше, ніж минулого разу. Питань, озвучених додзвонювачами,  дуже багато. Деякі «хронічні» проблеми неможливо вирішити за місяць чи навіть за рік. Але влада почала це робити. Почала наводити лад в місті і не має наміру сходити з цього шляху.

Записала Людмила СЛОБОДА

 

 Джерело: http://ridna-uman.com.ua/index.php/pro-nas/hazeta-ridna-uman/item/211-vipusk-12-16-vid-25-bereznya-2017 

 

 

Прочитано 507 разів Останнє редагування Понеділок, 27 березня 2017 12:34
Back to Top