Середа, 22 березня 2017 13:29

За «самобуди» в Умані — мільйон до бюджету

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Перший на Черкащині відділ державного архітектурно-будівельного контролю (ДБК) працює в Умані з травня минулого року. Фахівці контролюють дотримання законодавства у містобудуванні й архітектурі.

 

Ще донедавна місцева влада зовсім не мала повноважень втручатися у забудову. І ділки спритно цим користувалися. Найбільше грубих порушень — у в мікрорайоні хасидсьої синагоги. На вулиці Пушкіна і прилеглих провулках будівельна самодіяльність на кожному кроці: тут виявлено 49 об’ктів, які споруджували без дозвільних документів, з них дев’ять належать громадянам України, а 40 — іноземцям.

Контролери ДБК провели 145 перевірок і винесли 129 постанов про притягнення винних до передбаченої законом відповідальності. Загальна сума штрафів — 1 мільйон 41 тисяча гривень. Добровільно порушники сплатили до міського бюджету 780 тисяч, решту направлено на примусове виконання. А завдяки реєстрації декларацій про готовність об’єктів до експлуатації до міського бюджету надійшло понад 2,5 мільйона. Правовий нігілізм у будівництві викорінюється.

Джерело: http://strichka.com/item/61610203 

Прочитано 229 разів
Back to Top