Середа, 27 липня 2016 20:28

Літо для ремонту Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Офіційний сайт виконавчого комітету Уманської міської інформує, що у всіх закладах освіти м. Умані тривають поточні ремонти: оновлюються класні кімнати, коридори, санвузли; ведуться ремонтні роботи на харчоблоках; облагороджуються ігрові та спортивні майданчики, фарбуються огорожі. У деяких закладах здійснено заміну вікон на енергозберігаючі. 

Традиційно, для проведення ремонтів навчальних закладів залучаються спонсорські кошти та благодійна допомога від батьків а також кошти міського і обласного бюджету. 
Так  з міського бюджету виділено близько 1 млн. грн. на ремонт м'якої покрівлі ДНЗ № 25. За рахунок субвенції з обласного бюджету проводиться капітальний ремонт з посилення несучих конструкцій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І Чуйкова. 
Проведено повірку газових та теплових лічильники. Встановлено 4 лічильники обліку водопостачання та замінено 25 лічильників обліку електричної енергії. Навчальні заклади міста у повному обсязі забезпечені твердим паливом (290 т вугілля та 103,5 м³ дров). 

 


Освітяни впевнені , що до початку нового навчального року всі ремонти будуть завершені. 


Прочитано 232 разів Останнє редагування Середа, 27 липня 2016 20:32
Back to Top