Четвер, 26 травня 2016 18:40

"МОНТЕ КРІСТО" знову в Умані! Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Міський голова Олександр Цебрій : уманська молодь найкраща і вона заслуговує на найкраще!

 27 травня всім випускникам Уманських шкіл подарунок від міського голови - відкритий концерт улюбленої групи  "МОНТЕ КРІСТО"  в новому, вибуховому форматі! Концерт відбудеться за будь якої погоди! Зустрічайте літо під улюблену музику  в Центральному сквері міста 27 травня о 18.00.

Приходьте з друзями і коханими, приходьте навіть якщо ви вже давно не випускник, або лише колись ним будете,  тому що це музика для всіх! "МОНТЕ КРІСТО"  запевняє, вони співають для кожного!

  • Романтикам. У репертуарі гурту багато пісень про справжні почуття. Доречі, хлопці співають не лише про щасливе кохання – адже в житті буває по-різному. І вони не соромляться відверто співати про найсокровенніше.
  • Закоханим. Подаруйте своїй половинці розкішний вечір – прийдіть на концерт Монте Крісто. Будьте впевнені: під пісню «Будемо разом» серця б’ються частіше.
  • Шанувальникам української музики. Ті, хто має насправді гарний смак, оцінять якість музики Монте Крісто. Як і живий виступ музикантів
  • Культурним людям. Станьте частиною світського життяі України. Потім будете заслужено відчувати себе справжнім експертом з сучасних музичних течій і знавцем передових трендів.
  • Тим, кому набрид пустий пафос. Монте Крісто стверджують: вони не намагаються виглядати «складнішими», ніж вони є. Своєю музикою вони просто виражають те, що не кожен з нас може сказати через сором’язливість або брак слів. 

А раптом буде дощ, організатори перенесуть його на сходи кінотеатру «Комсомолець».

МОНТЕ КРІСТО «Україна» дивитися і слухати!   

Прочитано 506 разів Останнє редагування Четвер, 26 травня 2016 19:20
Back to Top