Четвер, 05 травня 2016 08:18

В Умані з’явився велопатруль поліції Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Традиційно у весняно-літній період у місцях з обмеженим рухом автотранспорту забезпечення публічного порядку здійснюють мобільні велопатрулі. Це дає змогу працівникам поліції оперативно реагувати на повідомлення про порушення в місцях масового скупчення людей.

Вже не один рік уманчани «Велополіція нестиме службу в центральному сквері, Дендропарку «Софіївка» та в інших місцях де патрулювання автомобілем є неможливим. Це дасть змогу працівникам поліції оперативно реагувати на повідомлення про правопорушення.» - розповідає на своїй сторінці у фейсбук працівник прес-центру Уманської поліції Леся Усенко.можуть спостерігати працівників поліції на велосипедах, що патрулюють містом. Як правило велопатрулі несуть службу в центральному сквері, Дендропарку «Софіївка» та в інших місцях де патрулювання автомобілем є неможливим.

Основною задачею працівників поліції на велосипедах, є недопущення проявів порушення публічного порядку та оперативне реагування на повідомлення про скоєне правопорушення, а також своєчасне надання допомоги відпочивальникам, що потрапили в біду.

Як раніше повідомлялося, Уманські вело патрулі оснащені новітніми засобами отримання та передачі інформації. Сучасні гаджети, підключені до відомчих баз даних, а також до всесвітньої мережі Інтернет, що допомагають працівникам поліції ідентифікувати правопорушника, своєчасно надати інформацію оперативному черговому, а також є незамінним помічником при спілкуванні з іноземцями.

 

На даний час в місті діє чотири мобільні патрулі на велосипедах, проте в майбутньому кількість таких нарядів планується збільшити.

Прочитано 306 разів Останнє редагування Четвер, 05 травня 2016 08:27
Back to Top